Телефонуйте+38 (067) 560-76-40
Пишітьinfo@grin.com.ua
Робочі годиниПн - Пт 9:00 - 18:00
Залишити заявку

 

Митно-брокерська компанія  ФОП ГРИНЬ К.А. - з 2009 року надає повний спектр послуг з митного оформлення та надання консультаційних послуг. Зарекомендувала себе як надійний партнер в області надання митних послуг.

Процес митного оформлення вантажів завдає багато незрозумілих турбот імпортеру чи експортеру, що призводить до втрати часу, відповідно – коштів. Вигідне розміщення безпосередньо біля відділень митного оформлення та відсутність громіздкого бюрократичного апарату дозволяє нам надати Клієнтам високоякісні і оперативні послуги та консультації пов’язані з митним оформленням.

Спеціалісти компанії пройшли атестацію в навчальних закладах митних органів та отримали свідоцтва, відмінно орієнтуються в українському митному законодавстві і завдяки високій кваліфікації і професійному підходу здатні в найкоротші терміни вирішити практично будь - яку проблему пов’язану з митним оформленням.

Багатолітній досвід роботи в даній сфері діяльності дозволяє нам чітко організувати процес митного очищення вантажу, виявити моменти для додаткової підстраховки, визначити основні проблеми і знайти способи для швидкого та ефективного іх вирішення з мінімальними фінансовими витратами.